loading

Nezařazené,Výstavy

Designblok ´13

Na letošní Designblok jsme připravili prezentaci s názvem

„Vedle oken oblékáme také křesla, sedačky a postele“

Již 15. ročník Designbloku se konal od 7. do 13. 10. 2013. Již počtvrté jsme se zúčastnili této prestižní mezinárodní prezentace současného designu nábytku, bytových doplňků, módy a šperků.
Expozice INNEX zde představila značku Sits, švédského výrobce originálních křesel, sedaček a postelí.
Za druhé představila konferenční stolky vyrobené z vysoce pevného betonu se speciální povrchovou úpravou. Stolky dle našeho návrhu vyrobilo studio Gravelli. Stolky jsou trvale vystaveny na showroomu.
Za třetí jsme zákazníkům podávali podzimní dýňovou polévku, která všechny zahřála a posilnila k výběru látek pro čalounění nového sofa či nových závěsů – na Designbloku u zákazníků zvítězily přírodní materiály (vlna a len).
Michal Šťovíček

sales & showroom support

Žádné komentáře

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

SOUVISEJÍCÍ PŘÍSPĚVKY

forinterior

FOR INTERIOR 2015

Od 1. do 4.10.2015 proběhl veletrh FOR INTERIOR 2015 na výstavišti PVA EXPO Letňany kde nechyběl stánek společnosti INNEX. Na výstavní ploše jste mohli vidět produkty od značky Sits, konkrétně křesílka různých variací a barev, sedačky a konferenční stolky. Nábytek jsme doplnili betonovými výrobky od Gravelli, kubistickým porcelánem od Vjem a originálními dřevěnými písmeny od Typoland. Dále jsme si pro […]

5.10.2015 0
designblok 2012

Designblok ´12

Designblok je mezinárodní přehlídka designu založená v roce 1999. Představuje aktuální novinky světového i domácího designu v nejvýznamnějších pražských obchodech a galeriích. 13. ročník Designbloku překonal svou návštěvností loňský rok. Oproti loňským 23 000 letos dvě Superstudia během šesti dnů navštívilo přibližně 25 700 diváků, přehlídky v rámci Designblok Dreft Fashion Week vidělo 3900 diváků. Celková […]

10.10.2012 0