loading

Výstavy

FOR INTERIOR 2015

Od 1. do 4.10.2015 proběhl veletrh FOR INTERIOR 2015 na výstavišti PVA EXPO Letňany kde nechyběl stánek společnosti INNEX.

Na výstavní ploše jste mohli vidět produkty od značky Sits, konkrétně křesílka různých variací a barev, sedačky a konferenční stolky. Nábytek jsme doplnili betonovými výrobky od Gravelli, kubistickým porcelánem od Vjem a originálními dřevěnými písmeny od Typoland.
Dále jsme si pro vás připravili ukázku látek použitelných na záclony a závěsy od značek Sahco, Romo a Designers Guild. Tyto látky lze samozřejmě uplatnit i na vystované lampy od Lusito, které opticky sjednotí Váš interiér.

Nejvíce oblíbenými produkty mezi zákazníky se stala lenoška Poppy ve svěžích barvách a sedačka Milano v hravé kombinaci látek od Designers Guild a Sits Exclusive doplněná lampou ve stejné látce.

Pokud jste expozici nestihli, tak Vás rádi uvítáme na našem showroomu INNEX.

Všem zúčastněným děkujeme za Vaší návštěvu na FOR INTERIOR!

 

Michal Šťovíček

sales & showroom support

Žádné komentáře

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

SOUVISEJÍCÍ PŘÍSPĚVKY

designblok 2013

Designblok ´13

Na letošní Designblok jsme připravili prezentaci s názvem „Vedle oken oblékáme také křesla, sedačky a postele“ Již 15. ročník Designbloku se konal od 7. do 13. 10. 2013. Již počtvrté jsme se zúčastnili této prestižní mezinárodní prezentace současného designu nábytku, bytových doplňků, módy a šperků. Expozice INNEX zde představila značku Sits, švédského výrobce originálních křesel, sedaček a postelí. […]

15.10.2013 0
designblok 2012

Designblok ´12

Designblok je mezinárodní přehlídka designu založená v roce 1999. Představuje aktuální novinky světového i domácího designu v nejvýznamnějších pražských obchodech a galeriích. 13. ročník Designbloku překonal svou návštěvností loňský rok. Oproti loňským 23 000 letos dvě Superstudia během šesti dnů navštívilo přibližně 25 700 diváků, přehlídky v rámci Designblok Dreft Fashion Week vidělo 3900 diváků. Celková […]

10.10.2012 0