loading

Designový nábytek Sits

Designový nábytek Sits

Sloganem švédské firmy Sits je „comfortable life“ (pohodlný život) a přesně takový je i její nábytek. Je vytvořený tak, aby co nejdéle vydržel a potěšil vás neokoukaným a zároveň jednoduchým designem. Určitě vás také okouzlí hravá kombinovatelnost modelů i střízlivě volené tvary sedaček. Můžete si vybírat z kolekce křesel, sedaček a taburetů v různých stylech a velikostech. Aby nábytek dokonale ladil k vaší osobnosti a byl originální stejně jako vy, máme pro vás také pestrou nabídku nádherných potahových látek Sits.

Kromě potahových látek od firmy Sits, nabízíme i stovky dalších potahových látek. Zastupujeme výrobce Sahco, Designers Guild, Casamance nebo Drapilux. K dokonalému dojmu, jako třešničku na dortu, vám také na míru navrhneme interiérové doplňky, jako jsou polštáře, koberce, plédy apod.

Mohli bychom ještě popisovat jak elegantní a pohodlný je nábytek od firmy Sits, ale není nad to vidět jej na vlastní oči. Navštivte nás v našem showroomu a my vám pomůžeme vybrat ten, který vám nejvíc sedne.

Těšíme se na vás!

Zobrazení 1–15 z 79 výsledků