loading

Zahradní nábytek

Zahradní nábytek

Pokud hledáte kvalitní zahradní nábytek, který zkrášlí vaši terasu nebo zahradu, jste na správném místě. Máme pro vás nejširší nabídku ručně montovaného zahradního nábytku odolného do -25°C na trhu. Vybíráme pro vás to nejlepší, proto nabízíme zahradní nábytek belgického výrobce Manutti.

Vybírat si můžete ze stolů, židlí, křesel, lehátek a příručních stolků, ale především z modulárních sedacích souprav, které je možno seskládat dle velikosti terasy a přizpůsobit dané situaci. Manutti nabízí kolekce stylové (ratanové vlákno, teak), klasické (ratanové vlákno), moderní (odlehčený hliník, teak, nerez) a designové (ratanové vlákno, látkové outdoorové sedačky).

Materiály odolné zimě a dešti
Manutti používá ratanové vlákno (tzv. WICKER), které je odolné vůči vodě (také slané vodě), UV paprskům, vlhkosti a mrazům až do -25°C. Potahy jsou také odolné vůči vodě, sněhu a mrazu, po namočení velmi rychle vyschnou, a to pouhým vzduchem. Zahradní nábytek od Manutti vám nejen zpříjemní, ale také usnadní život. Můžete ho mít venku celoročně a nemusíte tak řešit prostory k uskladnění v zimě.

Co letí
Nejpopulárnější barva výpletu je barva Seashell (béžovo-šedo-modrá barva mořské ulity).
Venkovní celočalouněné modulární sedačky – kolekce Manutti – Zendo a Flow.

Něco navíc
Venkovní sprcha, němý sluha na ručníky k bazénu, osvětlení pro dodání atmosféry, obalové květináče, outdoorový koberec a v neposlední řadě praktické úložné bedny, kam sklidíte polstry, hračky, ručníky apod.

Napište nám na innex@innex.cz a my vám zdarma zašleme katalog.

Zobrazení všech 5 výsledků