loading

SOUKROMÝ BYT KENZO

POPIS

Luxusní realizace bytu na Karlíně nábytkem a látkami KENZO Maison od firmy INNEX.

Residenční byt jsme vybavili kompletně ve stylu KENZO.

Jídelně dominuje světlý vlněný koberec se symbolicky vyšívaným písmenem K. Na výrazném koberci ustavený jídelní stůl s židlemi jen lehce doplňuje interiér jídelny svým bílým provedením.

Obývací pokoj vás zaujme sjednoceným květinovým vzorem hedvábné látky KENZO, který se opakuje na pohovce, širmu i poufu. Pohovka z kolekce KENZO je plněna peřím a zaručuje tak maximální pohodlí. Opět nechybí koberec s písmeny K a taktéž stojací lampa. Decentní černý konvferenční stolek od SOVET dodává luxusnímu interiéru na eleganci. Tapety v obývacím pokoji jsou skvěle sladěny s posuvnými japonskými stěnami a také se zlatým zrcadlem SOVET.

V hlavní ložnici na vás dýchne opět zlatá barva v kombinaci s květinovým vzorem látek KENZO použitých na širmech světel, křesle a posteli. Od stejné značky zde najdeme i koberec a velice dominantní zrcadlo. Použité závěsy a záclony opět korespondují s barevným provedením interiéru ložnice.

Sekundární ložnice v chladnější modré jsme vybavili stínící technikou v podobě twinroll, které jsou kompromisem mezi žaluziemi a roletami. Tapety opět určují místnosti hlavní směr.

Návrh a realizace vč. dodání veškerého nábytku a doplňků zajistil INNEX s pomocí značky KENZO Maison.

O PROJEKTU

Datum: 9.3.2016