loading

SOUKROMÝ BYT V PRAZE

POPIS

Ložnici soukromého bytu nedaleko Prahy vybavila společnost INNEX produkty značky Gravelli, Sits a látkami značky Designers Guild.

Středobodem ložnice má být samozřejmě pohodlná postel, ve které si člověk odpočine a zapomene na starosti každodenního života. My vybrali postel Luna od značky Sits v látce Himalaya, která je snímatelná a tím i dobře udržovatelná. Přehoz a polštářky k posteli jsou ušity z kolekce látek Designers Guild a celé posteli dodávají pocit luxusu a útulnosti.

Světelnou atmosféru v ložnici vytváří stojací tripod lampa, vytvořená exkluzivně pro firmu INNEX, se stínidlem vyrobeném ve stejné látce Designers Guild jako je ušit přehoz postele. Použití stejných látek na odlišných doplňcích ložnice dodává interiéru pocit sjednocenosti a důraz na detail.

Maximální pohodlí zaručí stolky z trio setu Gravelli díky své variabilitě a možnosti nadsunutí pracovní plochy nad matraci. Tato vlastnost najde využití například pro práci na notebooku v posteli, nebo na křesílku Alma od značky Sits. Křesílko v látce Classic Velvet s polštářkem v látce Designers Guild dobře poslouží jako místo pro čtení vašich oblíbených knížek před spaním.

Multifunkční sofa Paulina dle návrhu modelky Pavlíny Němcové má v ložnici mnoho využití. Její způsob využití lze snadno měnit díky odnímatelným sedákům v látce Designers Guild. Snadno si ze sofa uděláte stolek, polici či knihovničku.

Průchod slunce do interiéru jsme zregulovali stíněním v podobě plisé, jenž je jedním z nejúčinnějších stínění, které nabízíme. Pro dodání čistého vzhledu a úplného zakrytí okna jsme využili římskou roletu ve světlé látce.

O PROJEKTU

Datum: 30.6.2015