loading

SOUKROMÝ BYT VYSOČANY

POPIS

Interiér soukromého bytu ve Vysočanech jsme vybavili produkty značky Sits, Sovet, Drapilux, Lusito Di´sign a Kartell.

Světlý  prostor obývacího pokoje s kuchyní jsme doplnili o soliter obývacího pokoje a to sedačku Mattias v látce Mattis, která svou jednoduchostí a optickou lehkostí skvěle zapadá do celkového minimalistického konceptu interiéru. Sedačka Mattias od Sits nabízí klientovi maximální pohodlí a to díky peřím plněnými polštářy. Vzhledem k výběru velkorysé sedačky a menšímu prostoru obývacího pokoje jsme vybrali konferenční stolek z kolekce italské značky Sovet, který svým skleněným provedením opticky spoří místo a nenarušuje volný prostor. Celý sedací set jsme umístili na koberec barevně korespondující s pohovkou.

Na celou místnost jsme posvítili lampami od Lusito Di´sign se širmy v látce německé značky Fuggerhaus v barvě ladící se zbytkem nábytku.

V kuchyňské části jsme vytvořili jídelní kout, kterému dominuje černý stůl od Sovet doplněný o extravagantní židle Kartell opět v průhledném provedení pro optické uspoření místa.

Světlo proudící do obývacího pokoje jsme zregulovali jemnou nemačkavou záclonou z kolekce od Drapilux se schopností zpomalení šíření požáru. Bílá záclona dodala interiéru pocit většího prostoru a luxusu.

Energii budou noví majitelé nabírat v ložnici na posteli Luna od Sits v látce Elyot. Jako noční stolek jsme použili stolek Swan od Sovet, který díky své variabilitě a možnosti nadsunutí pracovní plochy nad matraci najde využití například pro práci na notebooku v posteli.

 

O PROJEKTU

Datum: 20.10.2015