loading

Siréna Party!

Siréna Party! INTERIOR vol. 14

Milujeme stylové a hravé interiéry a již 14. Siréna party byla právě o nich!

Všichni zúčastnění vědí, že na vydařené party, kterou moderovala Tereza Jemelíková, představovaly své produkty celkem tři firmy.

  • Diana Turinová z Lusito Di’sign prezentovala stylové stojací lampy tripod exkluzivně pro společnost INNEX, na které si na našem showroomu můžete vybrat jakoukoliv látku hodící se do vašeho interiéru.
  • Světlana Koženova z designérsko-architektonické tria Vjem představila čajovou soupravu plnou čistých a ostrých linií inspirovanou českým kubismem, která zaujme snad každého zákazníka, kterému připravíme kávu právě do šálku z čajové kolekce.
  • Michaela Hoďánková jednatelka společnosti Flower Company oživila svým mechovým obrazem jednu z místnostní našeho showroomu. Právě mechový obraz byl dalším lákadlem této party. Obraz o velikosti skoro dvou metrů čtverečních plný mumifikovaného mechu si můžete prohlédnout na našem showroomu.

Jak už je zvykem, proběhla tombola plná krásných cen, ve kterých nechyběly ceny od výše zmiňovaných společností Lusito Di’sign, Vjem a Flower Company.

Děkujeme všem, kteří přišli a díky nim byla Siréna party úžasná!

> FOTOGALERIE <

Video ze Siréna Party! INTERIOR

Těšíme se na další Siréna party!

Tým INNEX

Michal Šťovíček

sales & showroom support

Žádné komentáře

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

SOUVISEJÍCÍ PŘÍSPĚVKY

frič

Expozice Jiří Frič

U příležitosti 19. Siréna Party! na téma STEEL byla zahájena výstava výtvarných děl Jiřího Friče umělce světového formátu. Navštivte showroom INNEX a prohlédněte si díla Jiřího Friče naživo! Výstava trvá do konce tohoto roku na adrese: showroom INNEX, Luxembourg PlazaPřemyslovská 2845/43, Praha 3tel.: 731 652 151Po-Pá 10:00 – 19:00Jiří Frič vytváří vlastní expozice na světových výstavách a v […]

12.11.2015 0
sirena-party-18

Siréna Party! ORCHIDS vol. 18

V pořadí 18. Siréna Party! byla plná květin v nejrůznějších podobách! Mohli jste zhlédnout úžasnou výzdobu květinami od ORCHID FLOWERS CZ s.r.o. a nechat se překvapit instalací květinového koberce z více než 1000ks orchidejových květů přímo v prostorách showroomu INNEX! Společnost ŠENYR Bijoux česká výroba bižuterie, czech made of jewelry také přidala svojí špetku k tématu orchids […]

22.10.2015 0
Torino

Ristorante Torino

Na 17. Siréna Party! jste měli tu možnost ochutnat skvělý catering od Ristorante Torino. Rádi bychom vám doporučili navštívit tento nově otevřený podnik v ulici Voctářova na Praze 8. Ristorante Torino je nový podnik s mimořádným konceptem, jehož cílem je  prosadit se na trhu za pomoci perfektně připravených pokrmů v prostředí, které kvalitě použitých surovin […]

20.9.2015 0
sirena-party-16

Siréna Party! BIRTHDAY vol. 16

Včerejší Siréna Party! s podtitulem BIRTHDAY je za námi, zavzpomínejte s námi na příjemnou atmosféru, která v showroomu INNEX panovala.

6.8.2015 0