loading

Siréna Party!

Siréna Party! MUSIC vol. 15

Včera proběhla první letní Siréna Party! a to letní nejen kalendářně, ale i vydařeným počasím.

Napadlo nás, že nejlepší způsob jak léto přivítat, je dobrou muzikou a pravým letním občerstvením.

Po seznámení se s vyjímečným zpěvákem a saxofonistou David Wiljo Kangas, jehož originální performance oslní nejednoho přihlížejícího, bylo hudební části rozhodnuto. Muzikant, který nám na Siréně hrál průřez snad všemi hudebními styly, zaujal nás všechny a některé odvážlivce dokonce i roztančil!

Jak už jsem zmínil, tak i letní občerstvení bylo zajištěno a to v podobě s létem neodlučitelným grilováním tří druhů masa a hlavně ochutnávkou nejlepších marmelád. A to ne jen tak ledajakých marmelád, ale rovnou nejlepších marmelád světa! Autorkou nejlepší marmelády světa, konkrétně citronové mojito s titulem dvojité zlaté medaile, je Romana Šafránková, která do firmy INNEX přinesla k ochutnání hned několik příchutí z kolekce Marmelády Šafránka a věřte, že pokud jste neochutnali, udělali jste velkou chybu!

K pití byl samozřejmě dostatek vína, který mnohým pomohl se dostat do fajn nálady, pořádně si odpočinout od stresu každodenního života a poznat nové zajímavé lidi, kterých je na Siréna Party! vždy dostatek.

Celým večerem nás prováděla moderátorka, modelka a herečka Jitka Kocurová, která svým úderným humorem bavila celé publikum.

Děkujeme za Vaší účast a těšíme se na další Siréna Party! jejíž téma se dozvíte co nejdříve!

> FOTOGALERIE <

Video ze Siréna Party! MUSIC

Těšíme se na další Siréna party!

Tým INNEX

Michal Šťovíček

sales & showroom support

Žádné komentáře

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

SOUVISEJÍCÍ PŘÍSPĚVKY

frič

Expozice Jiří Frič

U příležitosti 19. Siréna Party! na téma STEEL byla zahájena výstava výtvarných děl Jiřího Friče umělce světového formátu. Navštivte showroom INNEX a prohlédněte si díla Jiřího Friče naživo! Výstava trvá do konce tohoto roku na adrese: showroom INNEX, Luxembourg PlazaPřemyslovská 2845/43, Praha 3tel.: 731 652 151Po-Pá 10:00 – 19:00Jiří Frič vytváří vlastní expozice na světových výstavách a v […]

12.11.2015 0
sirena-party-18

Siréna Party! ORCHIDS vol. 18

V pořadí 18. Siréna Party! byla plná květin v nejrůznějších podobách! Mohli jste zhlédnout úžasnou výzdobu květinami od ORCHID FLOWERS CZ s.r.o. a nechat se překvapit instalací květinového koberce z více než 1000ks orchidejových květů přímo v prostorách showroomu INNEX! Společnost ŠENYR Bijoux česká výroba bižuterie, czech made of jewelry také přidala svojí špetku k tématu orchids […]

22.10.2015 0
Torino

Ristorante Torino

Na 17. Siréna Party! jste měli tu možnost ochutnat skvělý catering od Ristorante Torino. Rádi bychom vám doporučili navštívit tento nově otevřený podnik v ulici Voctářova na Praze 8. Ristorante Torino je nový podnik s mimořádným konceptem, jehož cílem je  prosadit se na trhu za pomoci perfektně připravených pokrmů v prostředí, které kvalitě použitých surovin […]

20.9.2015 0
sirena-party-16

Siréna Party! BIRTHDAY vol. 16

Včerejší Siréna Party! s podtitulem BIRTHDAY je za námi, zavzpomínejte s námi na příjemnou atmosféru, která v showroomu INNEX panovala.

6.8.2015 0