loading

Golf

Turnaj D+D Real Czech Masters

Turnaj velkého formátu, to je D+D Real Czech Masters, který byl úspěšně zahájen včerejší slavnostní večeří v hotelu The Augustine. Pro někoho slavnostní zahájení, ale pro tým INNEX slavnostní potvrzení, že přípravy jsou zdárně u konce a vše je tak, jak má být.

Ptáte se jaké přípravy? Tentokrát Vás překvapíme, žádné 3, nebo 4 křesílka na jamce, ale hned všechen nábytek Sits z našeho showroomu přímo ve VIP stanu připraven obměkčovat unavené svaly golfistů.

Už dnes v 7:15, kdy první odpal provedl na jamce č. 1 Cyril Bouniol, mohli VIP hráči známých jmen jako Victor Dubuisson a další okusit pohodlí našeho nábytku ve 2. patře VIP stanu.
Hráčům jsme nabídli nepřeberné množství místa k usazení. Teď už je jen na nich jestli se pohodlně usadí do oblíbeného křesílka Pola, nebo budou preferovat sledování scoreboardu ze sedačky Tokyo, na které si mohou pohodlně natáhnout nohy a to díky obrovskému chaiselongu.
Samozřejmostí pro nás bylo vzít s sebou konferenční stolky od značky Sits, Sovet a Gravelli, které poslouží k odložení, v těchto tropických vedrech tak neodmyslitelného, vychlazeného Aperolu Spritz, který tým INNEX s chutí připraví na propagačním stánku firmy.

Společnost INNEX nejen poskytla nábytek, ale dokonce navrhla celý interiér stanu a to tak, aby hráči měli dostatek soukromí a klidu, který potřebují pro maximální výkon na hřišti. Zkrátka snažili jsme se, aby se hráči v prostředí stanu cítili jako doma v obývacím pokoji a měli z celkového projevu interiéru pozitivní a příjemný dojem.

Jestli se nám instalace zdařila posuďte sami na fotkách z VIP stanu a neváhejte navštívit stánek INNEX v areálu Golfového hřiště Albatross.

Hezký den a hezkou hru!

Michal Šťovíček

sales & showroom support

Žádné komentáře

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

SOUVISEJÍCÍ PŘÍSPĚVKY

T-Mobile Trophy Tour

T-Mobile Trophy Tour 2015

Společnost INNEX se pro tento rok stala official design partnerem T-Mobile Trophy Tour 2015. Na turnajích zajišťujeme občerstvení drinkem Aperol Spritz, který si mohou účastníci vychutnat v pohodlí křesílek značky Sits a při prudkém slunci ve stínu slunečníku TUUCI. Dále společnost INNEX věnovala vítězům jednotlivých turnajů T-Mobile Trophy Tour  poukazy na zakoupení křesílek Ginevra v […]

2.6.2015 0