loading

SHOWROOM GIOIA

POPIS

Showroom GIOIA by Pavlína Němcová v Pařížské ulici vybavila firma INNEX výrobky od značky Sits, Sovet a Gravelli.

Při vstupu do showroomu GIOIA vás přivítají křesla Ginevra, která se svým subtilním rozměrem hodí do každé předsíně, a stolek Swan od italské značky Sovet. Křeslo Ginevra jsme vybrali do předsíně kvůli jeho unikátním tvarům, které upoutají Vaši pozornost a nezklamou Vás ani co se týče pohodlí.

Do hlavní místnosti krásného interiéru z přelomu 19. a 20. století jsme vybrali sedací set Rose v látce Classic Velvet, který jsme doplnili konferenčním stolkem od firmy Gravelli dle návrhu designérky Ivanky Kowalski. Sedačka Rose se vyznačuje klasickým a elegantním designem, který se inspiroval vybavením britských klubů pro gentlemany.

Zasedací místnost zaujme lehkostí a to díky organickým tvarům, světlostí nábytku a skleněnému stolu od značky Sovet. Jak židle, tak stůl tvoří příjemný kontrast moderního designu a secesního interiéru.

Atmosféru celého interiéru doladily závěsy a záclony v neutrálních světlých barvách, které dodaly pocit luxusu a celkové harmonie prostoru. Vybíralo se z prémiových látek, které je možno vidět na našem showroomu.

O PROJEKTU

Datum: 30.6.2015